MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 14807222
nr 1480 7222
Byrå
Tidigt 1900-tal. Bredd: 101, djup: 52 cm, höjd: 83 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 1 augusti 2022
kl 19:29:00
100 kr
150 kr
500 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
600 kr
1.100 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)